Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина
На страницу 1, 2 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Путешествия и экспедиции
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Серго
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 14.01.2015
Последнее посещение: 28.03.2024
Имя: Сергей
Возраст: 51
Сообщения: 2712
Откуда: Киев
Автомобиль:
jeep cherokee XJ 2.1 td"Bubochka"

СообщениеДобавлено: Чт 15 Июня, 2017 10:22    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Подобається ото вам людей дражнити .
Взагалі -по-доброму заздрю .Хоч на деякий час ти попадаєш в інший світ.Заряд отримуєш колосальний.
Казав у мене корефан(в минулому вояка і гальмує страшно))-що в лісі треба обійняти дерево і постояти так хвилину щоб зарядитись.Кажу
-Ти весь час мабуть дуби обнімав .
Планую відпустку на тому тижні.Та на жаль максимум на що спроможусь-на день -два на Киівське море(якщо вийде).

_________________
Я не одинок -я одиночка

Alexjazz
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Чт 15 Июня, 2017 16:06    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Я ж машину тілки для таких моментів і купував! До цього під вітрилом ходив, тож жага до уєдіненія в крові))) А відпустка це добре ;)


В Карпатський біосферний заповідник заїжджав з с.Говерла. На в’їзді з мене взяли 5у.е., за позашляховик і двох дорослих, дітей не рахували, хоча розцінки на них є ;)
Вечоріло тож ми швиденько( якщо можна назвати швидкою їзду по колії від уралу з каміння), неслись угору шукаючи місце для табору. Заночували на висоті 1600м, а зранку рушили далі на гору. Виявилося, що на саму гору автівки не пускають і нам довелося від бази лісників йти пішки. Малі зі своїм завданням впорались, навіть Тімур якому в квітні виповнилося п’ять підкорив Говерлу!













_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

sampridymal, Скорп, FREEman, ROMEO, massimo, Серго, Maniac, root
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

sampridymal
ДжипоПапа
OFFLINE


Зарегистрирован: 02.09.2015
Последнее посещение: 14.05.2019
Имя: Сергей
Возраст: 32
Сообщения: 167
Откуда: Киев
Автомобиль:

СообщениеДобавлено: Чт 15 Июня, 2017 16:38    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

ви молодці!! дуже круто! а що за палатка на криші? для малих?
_________________
карма случайным мелочам даёт причину
не лезть на стену чтобы не упасть на спину
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Чт 15 Июня, 2017 17:34    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Малі в машині, то АП-1, rooftop tent совковий^ там ми з дружиною живем у походах.

Розкладена:



в походному стані:


_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

sampridymal, root, FREEman, lomo-momo, massimo, Dmitry, kentavr
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

FREEman
ДжипоМонстр
OFFLINE


Зарегистрирован: 17.07.2008
Последнее посещение: 07.12.2020
Имя: Олег
Возраст: 52 († 2022 )
Сообщения: 5972
Откуда: Odessa UA
Автомобиль:
Cherokee Sport KJ 2003 2.4 MT 249 T-case upgraded by Механик ... был ...

СообщениеДобавлено: Чт 15 Июня, 2017 21:15    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Чт 15 Июня, 2017 17:34 Alexjazz писал(а):
Розкладена: ...

... це саме те, про що я мріяв ...

_________________
В этой жизни не важно как ты падаешь, важно - как ты поднимаешься. ©

Присматриваю за Suzuki Vitara 2018 1,6L 4WD 6AT M16A GL+ ... тоскую по KJ-ю и Терику ...

Alexjazz
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Skype  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Пн 19 Июня, 2017 9:00    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Ну мріяти можна про оверлендовську палатку чи маджоліну, а АП-1 чи Сіверський Донець тре купити і мучити)))

Далі. Петрас-Лазещина.

Повернувшись до машини запитав у лісників як дорога до гори Петрос і Лазещини, на що отримав відповідь: “лебідку маєш?”. Далі прослухав розповідь про дорогу тільки для “справжніх джипів” на МТшній резині і з двома лебідками. Та відправили прогулятись кілометр щоб побачити оті страшні калабані. Пройшовсь, глянув, намітив пару об’їздів через ліс, і подумав, шо лебідки в мене канешна нема, але JEEP то самий справжній ;)
Поїхали. Сів на задній міст на п’ятій калабані. Дружина глянула на мене з сумом. Достав лопату, аж тут ззаду доганяє мене караван позашляховиків, з лебідками, МТшкою, блокіровками ARB, підвіска FOX та King, пневма. Тут була хвилинка позору, вони такі модні, та я на АТшці з лопатою, що намутив у прабаби в селі. Та дорога така, що об’їхати мене нема як, тож чехи(як виявилося згодом), чекали поки я робив підкоп Chrysler 8,25. Виїхав, збираюсь далі, аж тут підходить організатор чехів(у них виявляєцця змагання) і просить пропустити при першій нагоді. Ок, але якщо застрягну після вашого місива, то ви мене витягнете, домовились коротше кажучи. Пропустив. Нашо я це зробив, після проїзду шести Nissan Patrol, та однієї 80-ки Койоти дорога стала виглядати, як спецучасок у трофі змаганнях. Але ось яка річ, вся ця группа по черзі розмотувала лебідки, застрягала, з’їжджала у прірву з дороги, а я переляканий щоб вони мене тут не кинули, пролітав усе ходом. За це, на роздоріжджі Петрос-Лазещина, отримав порцію чеської слив’янки, і спантеличені погляди на справжній джип))) Попрощалися з ними, а я після слив’янки і таких лесних відгуків відчув себе “супер-пупер-офроудером”. Та дарма, бо мало заїхати догори, треба ше спуститися вниз. Як розумієте фоток цього єтапу дуже мало, бо коли серце хоче вискочити з грудей, то не до фотосесій...










_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

авіатор, root, Скорп, sampridymal, VoLan, lomo-momo, ROMEO, Maniac, kentavr
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

lomo-momo
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 01.04.2014
Последнее посещение: 20.12.2022
Имя:
Возраст: 44
Сообщения: 1763
Откуда: Киев, Водогон
Автомобиль:
JK CRD

СообщениеДобавлено: Пн 19 Июня, 2017 21:11    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

ходили якось там пішки з дружиною
це був третій, здається, день
вийшли з Несамовитого, пройшли повз Говерлу й заночували нижче на 300-400 метрів від вашої палати (ближче до колиб)
гарні там місця

Alexjazz
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Чт 22 Июня, 2017 9:51    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

З Лазещини рушили на Хотин, по дорозі знайшли мийку самообслуговування і помили джипіка, бо дивитись на ньго без сліз, а головне зайти-вийти чистим було неможливо)))










_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

Maniac, massimo, Серго, FREEman, Dorognik, Dmitry, Серый ДЖИПЕР, kentavr, ROMEO
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Пт 23 Июня, 2017 11:19    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

З Хотину виїхали на кордон з Молдовою (планували побачити Старий Орхей і фортецю в Сороках), прикордонник завернув нас, виявляється, що по внутрішнім паспортам не можна, хоча в інеті читав зворотнє. Закордонні паспорти залишились вдома, тож ми швиденько змінили маршрут і рушили на Бакоту.
Бакота і Дністер як завжди чарівні!










_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

Серго, Maniac, massimo
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Пт 23 Июня, 2017 11:21    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Ну от і все, далі на Новодністровськ, Вінницю і Київ ;)
На все про все вітратів 100євро на газ, на тушонки кус-кус, каші,м'ясо , черешні і полуниці 1000грн

_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Серго
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 14.01.2015
Последнее посещение: 28.03.2024
Имя: Сергей
Возраст: 51
Сообщения: 2712
Откуда: Киев
Автомобиль:
jeep cherokee XJ 2.1 td"Bubochka"

СообщениеДобавлено: Пт 23 Июня, 2017 12:08    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Палатка на крыше -это конечно хорошо НО!
А вдруг ночью пописать да спьяну -забыл что надо жопом вперед.Можно ж и куякнуться

_________________
Я не одинок -я одиночка
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

вован
ДжипоМонстр
OFFLINE


Зарегистрирован: 25.08.2011
Последнее посещение: 11.07.2023
Имя: Владимир
Возраст: 55
Сообщения: 5433
Откуда: Киев
Автомобиль:
GRAND CHEROKEE ZJ 2.5td,WJ4.7 (Was at runing, Raptor ... now I have)

СообщениеДобавлено: Пт 23 Июня, 2017 20:16    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Пт 23 Июня, 2017 12:08 Серго писал(а):
Палатка на крыше -это конечно хорошо НО!
...
Поясни вот,чего прикольного в палатке на крыше?Спьяну?Ну так надо еще туда пьяным взобраться...обычно клубком под колесом или в лучшем случае в кабину...Потом вот такой нюанс...секс...с женщиной...бурный секс,вот сия конструкция как себя поведет?
_________________
In me omnis spes mihi est --------------------------------- Вся моя надежда на самого себя
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Пт 23 Июня, 2017 21:00    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

Про секс так про секс ;) Конструкція витримує все, що ви зможете в своєму віці)))
П'яним, коли був зовсім юним залазив не те, що на три сходинки в палатку, а на 7 поверх гуртожитку ;)
мєнє більше запаска нервує, постійно спина болить як її тягаю, а є термінатори що з даху її знімають ;)

_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

kentavr, Maniac
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

Alexjazz
ДжипоМаньяк
OFFLINE


Зарегистрирован: 27.09.2015
Последнее посещение: 10.11.2023
Имя: Олексій
Возраст: 43
Сообщения: 147
Откуда: Київ-Черкаси
Автомобиль:
XJ`93 4.0 AX15 231 Chrysler 8,25

СообщениеДобавлено: Пн 26 Июня, 2017 13:21    Заголовок сообщения: Торунський перевал-Синевір, Говерла-Петрас-Лазещина Ответить с цитатой

вся писанина про Карпати в одному ролику ;)

Link

_________________
http://windwaterroad.blogspot.com/

root, Maniac, ROMEO, FREEman
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Путешествия и экспедиции Часовой пояс: EET (Europe)
На страницу 1, 2 Все
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua





Smart home automation software