А вы давно повторяли ПДД?
На страницу 1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15 Все
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Разговоры за жизнь
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Чт 14 Сентября, 2017 22:51    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Чт 14 Сентября, 2017 21:29 lomo-momo писал(а):
не знаю скіко у Вишгороді світлофорів, але сьодні ввечері на трьох з них були ДТП

Неожиданно включили все 3? ;)

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Вс 01 Октября, 2017 11:31    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатойСнимок2.JPG
Снимок2.JPG


_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Сб 07 Октября, 2017 15:26    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Як правильно спілкуватися зі співробітником поліції, якщо ваш автомобіль зупинили для перевірки, пояснює у ФБ Тетяна Погукай, прес-офіцер Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Національна поліції регулює дорожній рух та здійснює контроль за дотриманням Правил дорожнього руху його учасниками та за правомірністю експлуатації транспортних засобів на вулично-дорожній мережі (п. 11 ч. 1 ст. 23 ЗУ «Про Національну поліцію»). Окрім цього, вона видає дозволи на рух окремих категорій транспортних засобів; у випадках, визначених законом, видає та погоджує дозвільні документи у сфері безпеки дорожнього руху (водійське посвідчення тощо) (п. 13 ч. 1 ст. 23 ЗУ «Про Національну поліцію»).

1. Вас зупинив поліцейський

Зупинення транспортного засобу здійснюється виключно жезлом, а у виняткових випадках - жестом руки. При цьому поліцейський спочатку вказує на транспортний засіб, який повинен зупинитися, а потім - на місце, де йому слід зупинитися. (п. 27.3. Наказу 111). Законом (п. 1-9 ч. 1 ст. 35 ЗУ «Про Національну поліцію») визначений вичерпний перелік випадків, які надають право працівнику поліції зупинити транспортний засіб, а саме:

1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху;
2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;
3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об'єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення;
4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку;
5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;
6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським, або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод;
7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху;
8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху;
9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
В кожному разі працівник поліції зобов'язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цих статтях. На вимогу поліцейського зупинку варто здійснювати з дотриманням вимог ПДР (п. 2.4 ПДР).

Не поспішайте «кидатись в обійми поліцейським», вибігаючи з автомобіля, поки не з'ясуєте його намірів. З автомобіля не виходьте, а зачекайте працівника поліції, знаходячись в автомобілі. Фіксатори дверей установіть в нижнє положення, для спілкування приспустіть скло водійських дверей. Поліцейський відповідно до п. 27.4. Наказу 111 має право запросити водія вийти з автомобіля лише:

- з метою усунення технічної несправності транспортного засобу або порушень правил перевезення вантажів;
- коли є достатні підстави вважати, що водій знаходиться в стані сп'яніння;
- коли водій або пасажири підозрюються в скоєнні злочину;
- коли є необхідною участь водія в оформленні документів або наданні допомоги іншим учасникам дорожнього руху.

При наявності аудіо, відео фіксуючого пристрою (мобільний телефон з технічними можливостями тощо) - увімкніть його.
Зафіксуйте автомобіль, на якому несе службу поліцейський. У разі знаходження поблизу інших зупинених транспортних засобів, водіїв чи пасажирів - зафіксуйте їх та запишіть номерні знаки цих транспортних засобів з метою встановлення потенційних свідків на випадок суперечливих правовідносин з поліцією.

Якщо поліцейський змусив Вас зупинитися в одному з місць, заборонених для зупинки (п. 15.9. ПДР) - зафіксуйте об'єкти, розташовані біля Вас, таким чином, щоб можна було ідентифікувати місце розташування Вашого автомобіля. Зупиняти транспортні засоби в місцях, заборонених ПДР (крім залізничних переїздів), поліцейський має право лише у виключних випадках (достатні підстави вважати, що водій перебуває у стані сп'яніння, підозрюється у скоєнні злочину, залишив місце ДТП, створює аварійні ситуації іншим учасникам руху) (п. 12.11. Наказу 111).

2. Як вести бесіду із поліцейським на дорозі?

Під час зупинки транспортного засобу поліцейський зобов'язаний без затримки підійти до водія, а не змушувати його витрачати час (п. 27.4. Наказу 111).

Уважно вислухайте і зафіксуйте звернення до Вас працівника поліції, заборона таких дії є протиправною. Під час звернення до водія поліцейський зобов'язаний: привітатися; чітко й зрозуміло назвати свою посаду, звання та прізвище; повідомити про причину зупинки транспортного засобу, суть звернення, суть скоєного правопорушення у випадку його вчинення. На вимогу учасника дорожнього руху поліцейський зобов'язаний пред'явити своє службове посвідчення (ч. 3 ст. 18 ЗУ «Про Національну поліцію»).

Поліцейський має право висловити вимогу про пред'явлення водієм:

а) посвідчення на право керування транспортним засобом;
б) реєстраційного документа на транспортний засіб;
в) поліса (сертифіката) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів для перевірки ( пункти. 14.7., 27.2. Наказу 111; підпункт «а» п. 2.4. ПДР).

Названі документи надавати в руки поліцейського не обов'язково, достатньо показати в розгорнутому вигляді. Вимога працівник поліції передати їм в руки документи протиправна (абзац 2 ч. 2 ст. 16 ЗУ «Про дорожній рух»; підпункт «а» п. 2.4. ПДР). Перед тим, як пред'явити свої документи, бажано висловити вимогу до нього пред'явити його службове посвідчення).

З посвідчення бажано переписати прізвище, ім'я, по батькові, звання, посаду для можливого оскарження дій до прокуратури чи до суду, також уточнити причину зупинки і суть скоєного правопорушення. Не забудьте записати номер нагрудного знака працівника, він також може Вам знадобитися для його ідентифікації (його не можна приховувати або будь-яким чином перешкоджати прочитанню інформації на ньому та фіксуванню його за допомогою технічних засобів - ч.3 ст. 20 ЗУ «Про Національну поліцію»).

У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху працівнику поліції забороняється: звертатися на «ти»; використовувати погрозливі чи ображаючі жести; допускати при спілкуванні зневажливий тон, грубість, неввічливе викладення зауважень, вирази або репліки, які ображають людську гідність, погрози; пред'являти безпідставні звинувачення (п. 17.2. Наказу 111).

Зверніть увагу, чи відповідають прізвище, звання та посада тим, які назвав поліцейський при зверненні, і чи не закінчився термін дії посвідчення. У разі виявлення невідповідності чи закінчення терміну дії посвідчення, вимоги такого працівника не виконуйте, негайно телефонуйте черговому поліції за телефоном 102, та на телефон довіри (телефони є на сайті МВС). Можливо такий «поліцейський» є просто шахраєм у формі, який таким чином заробляє гроші, що є злочином, передбаченим ст. 390 КК України.

3. Працівники поліції хочуть здійснити огляд Вашого автомобіля

Згідно підпункту «в» пункту 2.4. ПДР на вимогу працівника поліції водій повинен дати можливість оглянути транспортний засіб, але відповідно до законодавства та за наявності на те законних підстав. Крім ПДР, право працівникам правоохоронних органів оглянути в певних випадках Ваш автомобіль надається також низкою норм КУпАП, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про заходи протидії...» тощо. Проте жодна з цих норм не визначає межі такого огляду (оглянути автомобіль зовні, чи оглянути салон автомобіля, у тому числі важкодоступні місця). Така невизначеність працівниками поліції, як правило, тлумачиться на свою користь. Більш того, новий Закон «Про Національну поліцію» встановлює додаткову форму огляду - «поверхневу перевірку», якій також піддаються транспортні засоби. У такому випадку поліцейський має право вимагати відкрити кришку багажника та/або двері салону (ч. 5 ст. 34 ЗУ «Про Національну поліцію»). Але Ви все одно повинні самостійно показати поліцейському вміст особистих речей чи транспортного засобу.

Крім того майте на увазі, що огляд від обшуку відрізняється тим, що при огляді активні дії здійснюються Вами (наприклад, Ви самостійно відкриваєте багажник, двері салону, демонструєте закриті місця салону тощо), виконуючи вимоги поліцейського, а він в свою чергу лише спостерігає за Вашими діями та речами, ні до чого не торкаючись руками. За результатами огляду обов'язково складається протокол, один екземпляр якого Ви маєте отримати. Але, якщо це «поверхнева перевірка», межу між якою відрізнити в цьому випадку складно, протокол не складається, такі дії, на жаль, ніяким чином не фіксуютьс

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**

авіатор
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пт 27 Октября, 2017 20:47    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой


_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

Maniac
ДжипоМонстр
OFFLINE


Зарегистрирован: 10.02.2012
Последнее посещение: 24.09.2018
Имя: Маньяк
Возраст: 42
Сообщения: 8995
Откуда: Киев
Автомобиль:
4.0 WJ'01

СообщениеДобавлено: Пт 27 Октября, 2017 21:00    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

всі поза законом.
крім чувака зі спінером.

_________________
A man of knowledge lives by acting, not by thinking about acting.
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Блог  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пт 10 Ноября, 2017 19:07    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Обережно, ПОКРАЩЕНО! Або суто для ЧОРНИХ.

http://autokiev.info/2017/11/tsina-vidpovidalnosti-kabmin-zatverdiv-novi-sumi-za-porushennya-pdr/

Детальніше про вологі мєнтівськи мрії

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250412618&cat_id=244276429

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

SPN-87
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 01.11.2009
Последнее посещение: 21.09.2018
Имя:
Возраст: 52
Сообщения: 4105
Откуда: Киев
Автомобиль:
Alfa-159SW 1,9jtdm

СообщениеДобавлено: Пт 10 Ноября, 2017 22:27    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Пт 10 Ноября, 2017 20:07 ejen писал(а):
Обережно, ПОКРАЩЕНО! Або суто для ЧОРНИХ.

http://autokiev.info/2017/11/tsina-vidpovidalnosti-kabmin-zatverdiv-novi-sumi-za-porushennya-pdr/

Детальніше про вологі мєнтівськи мрії

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250412618&cat_id=244276429


Что там не так ? Что именно для "черных" ?

_________________
Круче джипа, может быть только дизельный джип :)

Maniac
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

kentavr
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 16.02.2013
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Владимир
Возраст: 51
Сообщения: 3598
Откуда: Винница
Автомобиль:
WJ 3.1TD, WJ 2.7 CRD, ТЛК 100 VX V8

СообщениеДобавлено: Пт 10 Ноября, 2017 22:59    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

В принципе правильно. А то страна непуганных идиотов ( я о пьяных).
Но судьи кто?

_________________
Спускаясь к великой реке, мы все оставляем следы на песке...
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пт 10 Ноября, 2017 23:09    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Пт 10 Ноября, 2017 22:27 SPN-87 писал(а):
Пт 10 Ноября, 2017 20:07 ejen писал(а):
Обережно, ПОКРАЩЕНО! Або суто для ЧОРНИХ.

http://autokiev.info/2017/11/tsina-vidpovidalnosti-kabmin-zatverdiv-novi-sumi-za-porushennya-pdr/

Детальніше про вологі мєнтівськи мрії

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250412618&cat_id=244276429


Что там не так ? Что именно для "черных" ?

Для нас с вами..


_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пт 10 Ноября, 2017 23:10    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Пт 10 Ноября, 2017 22:59 kentavr писал(а):
В принципе правильно. А то страна непуганных идиотов ( я о пьяных).
Но судьи кто?

О!


_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**

AGAL
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Пн 13 Ноября, 2017 13:28    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой


А вот и разъяснения к проекту подоспели

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Вт 14 Ноября, 2017 9:21    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатойвот и живите с этим

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

Саша
ДжипоСтарейшина
OFFLINE


Зарегистрирован: 13.11.2007
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя:
Возраст: 36
Сообщения: 4271
Откуда: ODESSA
Автомобиль:
TLC-150, МРW-ІІ (3D)

СообщениеДобавлено: Вт 14 Ноября, 2017 10:36    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Геращенко либо не понимает суть проблемьі, либо не хочет ее признавать. В любом случае, вьісказаное им мнение абсолютно несостоятельное и дилетантское.
В обществе, в котором имеет место дикое социальное расслоение, нельзя использовать в качестве единственного инструмента регулирования общественньіх отношений штрафьі с фиксированной суммой. Что бьі не усложнять систему до абсурда с определением материального положения нарушителя, оптимальньім будет использовать комбинированную систему наказаний, включающую в себя штрафьі, трудовую повинность (например, улицу мести) и накопительную систему балов, которая будет гарантировать неизбежность ужесточения наказания в случае системного рецидива. Таким образом "гольітьба" стремается штрафов, а обеспеченное бьідло позорно метет улицьі... те, на кого єто не действует, ходят пешком. Все просто, все уже придумано до нас и работает вполне єффективно.

П.С.: Кореша поехали в Берлин к нашему другу пива попить (просто сказка: безвиз + 80 евро за авиабилет туда-обратно из Кишенева). Так вот, "наши" попьітались дорогу в неположенном месте перейти - тот уперся, что не пойдет, потому что штраф-штрафом, но ему еще и как водителю отвечать... вплоть до лишения прав. Дальше на катере по озеру решили покататься: вроде как по водительскому удостоверению можно управлять маломерньіми судами, но и, в случае нарушения правил поведения на воде (в том числе и пассажирами), отвечаешь ими же. Их остановила водная полиция, увидели пустьіе банки из под пива (распитие спиртньіх напитков на воде запрещено)... конечно, смекалка не подвела и они сьехали на то, что пиво пили на берегу, а мусор просто забрали с собой... но пришлось водителю "дьішать в трубочку" и вьіслушать лекцию про ответственное поведение.

AGAL
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора  

ejen
Джипо V.I.P.
OFFLINE


Зарегистрирован: 12.06.2008
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Евгений
Возраст: 49
Сообщения: 18482
Откуда: Из Донецк в Днепродзержинск
Автомобиль:
BeijingJeep Cherokee XJ 1993-1995/2.5i/231/4"

СообщениеДобавлено: Вт 14 Ноября, 2017 10:55    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Вт 14 Ноября, 2017 10:36 Саша писал(а):
Таким образом "гольітьба" стремается штрафов, а обеспеченное бьідло позорно метет улицьі... те, на кого єто не действует, ходят пешком. Все просто, все уже придумано до нас и работает вполне єффективно.


Выход один - съебать в Германию

_________________
"Мызамирец хуже сепара".
** https://www.flickr.com/photos/65368123@N00/sets/**

Dmitry, AGAL
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить сообщения электронной почты Блог Посетить сайт автора Skype  

Robur
ДжипоПапа
OFFLINE


Зарегистрирован: 23.04.2017
Последнее посещение: 23.09.2018
Имя: Andrey

Сообщения: 387
Откуда: Херсон-Львов
Автомобиль:
ZJ 1993г. 4.0 АКПП 42RE

СообщениеДобавлено: Вт 14 Ноября, 2017 15:33    Заголовок сообщения: А вы давно повторяли ПДД? Ответить с цитатой

Суровость законов компенсируется не обязательным выполнением таковых...

Дело то не в размере штрафов или трудосуток, а в неизбежности наказания. Те же немцы, когда есть возможность нарушают еще как)

Предисловие: только не надо говорить "просто еще не попался", таких случаев полно. Бываю в Европах, знаю о чем говорю.

Личная история:
Ехать из аэропорта Франкфурт в городок Бад Зоден Зальцмюнстер. Ехать около 120 км. Ловлю в аэропорту такси. Торгуюсь. Ударили по рукам - 120 евро. Такси желтый мерс с шашечками, задние сидушки раскладываются в шезлонг, корзинка со сладостями и фруктами... Круть) Едем.
Мерс ядреный, прет! Автобан, разгоняется до 220. Впереди машины медленнее.. Таксист "фа-фа", моргает, кричит Шайзе и машет в окно кулаком и опережает справа (в Германии это считается обгон справа и карается штрафом)...
Впереди знак "100". Скорость не сбрасывает. "А как же камеры, полиция?".
В ответ тычет пальцем в смартфон "Программа через инет показывает где камеры, не бойся)". ...тут, начинает пищать смартфон. Таксист активно сбрасывает скорость. А я смотрю, бляха, весь поток машин сбрасывает скорость))) Крутяк)... Ну в общем, и так всю дорогу.
40 минут езды. Счетчик выключен на отметке 95 евро. Расчитался карточкой. Получил чек на 120 евро.
Говорю "ты эмигрант?". "Нет. (С гордостью) чистейший немец".

"Ну что, чистый немец, через 2 недели отвезешь назад... за 100 евро?".
"Без проблем!" ...Дорога назад то же самое, только счетчик он вообще не включал и чек на 100 евро выдал).

ejen
Вернуться к началу
Игнорировать пользователя Посмотреть профиль Отправить личное сообщение  


Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Украинский клуб любителей Jeep -> Разговоры за жизнь Часовой пояс: EET (Europe)
На страницу 1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15 Все
Страница 7 из 15

 
Перейти:  
Ты не можешь начинать темы
Ты не можешь отвечать на сообщения
Ты не можешь редактировать свои сообщения
Ты не можешь удалять свои сообщения
Ты не можешь голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы


Написать администратору: admin@jeep.org.ua